| BulaNNNz0R a întrebat:

uite ai si eu o problema incerc sa adaug un addon furien pe un server cs hostat dar nu merge imi tot da eroarea asta:
6/25/2013 - 18:00:04: Server cvar "pausable" = "0"
06/25/2013 - 18:00:04: FATA ERROR (shutting down): Mod_NumForName: models/w_kevlar.mdl not found
FATA ERROR (shutting down): Mod_NumForName: models/w_kevlar.mdl not found.
daca adaug acea chestie imi da alta eroare ca altceva nu exista serverul este de la www.hostgame.org si este linux.

1 răspuns:
| zKw a răspuns:

Cauta pe net w_kevlar.mdl si pune-l in folderul models.

Furien.FhG.Ro! Arme CSO +Powers