| Denis123456 a întrebat:

Salut TPU,un prieten si a luat o tigare electronica,el mi-a dat mie sa i-o tin catva timp,desigur primele zile de cand mi-o dat-o totul era normal,dar acum nu inteleg de ce scoate un sunet cum ar fierbe si elimina si lichid, adica cand apas pe buton da si lichid afara inloc sa dea doar fum, ce pot face in privinta asta?

3 răspunsuri:
| florinlcs2001 a răspuns:

Nu i ai pus bine lichidul

| Andries_Vlad_1998 a răspuns:

Trebuie curățată bine. Lichidul nu a fost pus corespunzător.

| Jager a răspuns:

Asa se intampla la toate tigarile electronice.
Acel sunet se aude deoarece rezistenta se incalzeste foarte tare pentru a crea aburul, dar cateodata poate sa "scuipe lichid" dar asta nu e ceva de speriat.
Incearca sa-i schimbi rezistenta.