| FuturePlayerFootball a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce vaporizator(tigare electronica) scoate mult fum si sa nu depaseasca 200lei si sa nu aiba nicotina(din cate am inteles nicotina se gaseste in lichid) va rog, ajutati-ma. N-am mai avut pana acum, dar ma pricep sa o intretin deoarece un prieten are asa ceva si vreau si eu.

Răspuns Câştigător
| costelus323 a răspuns:

Salut
ITI RECOMAND
Joytech Pinguin, scoate foarte mult abur, este foarte estetic si are o capacitate uriasa de stocare, 8.8ml, fata de mod-urile normale care au 2ml.Lichidul ti-l cumperi tu, ori cumparand o baza si o aroma, fie cumparand direct lichidul care este de fapt tot baza si aroma, prima varianta fiind mai ieftina cu o cantitate mai mare.