| ManStar a întrebat:

Va rog sa ma ajutati am nevoie de mare ajutor cineva mi-a spart adresa de mes si de facebook. daca stii cineva cum sa le reuperez va rog sa ma ajutati.Sau contactati-ma pe adresa pe adresa aceasta : daci_sefu_tau2009@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ce mă amuză chestia asta cu „mi s-a spart parola...".Așa ceva nu este posibil dacă nu ai mușcat un keylogger(e un program ce îți colectează și trimite la atacator tot ce ai tastat în Pc), și culmea că unii antiviruși nici nu îl detectează, dar un antispyware precis.În cazul în care ai pus și nu ți-o schimbat adresa de e-mail alternativă o poți folosi la procesul de recuperare. Dacă nu ai pus așa ceva nici o șansă. Succes și îti recomand o devirusare a sistemului asta ca să previi în vioitor așa ceva.