| Jipa95 a răspuns:

Placile video is 100% compatibile cu acea placa de baza, nu asculta de adrenalin ca mananca rahat ca si in 99% din raspunsurile lui.
Procesorul nu este compatibil totusi.
Ai aici : http://www.msi.com/support/mb/G41M-P26.html#support-cpu lista cu toate procesoarele pe care placa ta de baza le suporta. Ce nu se regaseste in acea lista, nu este compatibil.

| AdrenalinTm a răspuns:

Ultimul e un procesor nu o placa video si nu e compatibil pentru ca tu ai Intel
in specificatii si nici una din placile alea nu o sa mearga la putee maxima