| Xenoverse a întrebat:

voua vi s-a intamplat cand stati mult pe facebook pe laptop sau pc si cand vreti sa iesiti dispare greu browserul de exemplu opera sau google chrome?

3 răspunsuri:
| EdyEdyson a răspuns:

Pai depinde ce pc folosesti, daca ai putini rami poate fi si asta un motiv, sau de la procesor depinde... Eu folosesc Mozila si nu am probleme cu el, dar si pc-u nu e foarte slab.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Deocamdata. Mai sterge datele de navigare din browser.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, de fiecare data cand se umple ram-ul mai ales daca folosesc chrome care mananca memorie de rupe.