| RuxiKasandra a întrebat:

Cum pot sa fac sa mi se salveze parolele direct, fara sa mai fiu intrebata pe browserul Google Chrome? La facebook de exemplu.

4 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Bifezi casuta cu "tine-ma conectat" sau "memoreaza parola".Eu asa fac, acum nu stiu sigur daca la asta te refereai in intrebare.

| jhonyboxing a răspuns (pentru MisFit20):

Ai dreptate.dar daca ai cont gmail si esti logat odata cei dai meomorare ca parola Google Chrome o va sti, faza este ca la facebook nu to timpul merge, uneori cere parola

| ionuttemeri a răspuns:

Sub spatiul unde scrii e-mailul bifeaza nu ma deconecta.

| DjAngel_Florin_1997 a răspuns:

Eu fac ceva in genul: imi scriu id si parola dau sa nu ma deconecteza este o bulinuta jos si cand ma baga in facebook imi apare ceva sus precum ca daca vreau sa salvez parola in browseru respecti, imi merge sa salvez si pe alte siteuri bine mie asa imi merge.
Ps: am uitat sa mentionez da folosesc tot google chrome happy