| Ionut312 a întrebat:

Vreau sa conectez televizorul la pc, pe post de monitor, prin hdmi. Cablul hdmi la pc se conectează la placa video sau la Placa de baza? Merge dacă voi conecta la placa video? Deoarece la placa video este un mini hdmi și la tv nu am mini. Va merge dacă bag la placa de.baza?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai placa de baza are HDMI?

| Ionut312 explică:

Kosti. Da, și placa de baza are hdmi, dar eu știam ca de obicei se conectează la placa vide. Mă interesează dacă merge și conectat la cea de baza