| Sudhd a întrebat:

Salut TPU!
Vreau să cumpăr ceva cu punctele de pe magazin play, dar tot primesc mesajul "Eroare
Achizițiile Google Play nu sunt acceptate în țara dvs. Din păcate, nu veți putea să finalizați achizițiile."
Ce pot face?
Îmi cer scuze dacă este categoria greșită, nu am știut unde altundeva să o pun.
Dau fundă!

3 răspunsuri:
| rapandula a răspuns:

VPN fratelo, pe o tara care suporta aceste puncte, si presupun ca trebuie sa-ti schimbi si tara din cont.
ExpressVPN premium: https://www.mediafire.com/download/bpa2qj679tvyodw
La email si parola baga ceva la vrajeala sa nu te complici.

| Sudhd explică (pentru rapandula):

Îmi arată să bag o parolă, o bag și îmi închide aplicația

| rapandula a răspuns (pentru Sudhd):

Mie imi merge perfect. Nu stiu ce are.