| Eusituniciodata a întrebat:

Salut TPU, vreau sa fac trotineta mea xiaomi essential scooter sa prindă 30 km/h, este posibil? Tutorial ceva? Ea prinde 20 km/h pe sport

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă crești tensiunea bateriei, poți

| ywar a răspuns:

Daca vrei sa te faci praf mai usor, baga tare. Trotinetele electrice nu sunt pentru oricine. Nu poti circula cu ea pe trotuar. Vei incasa amenda de la agentii de politie.

| Brizbriz a răspuns:

Daca a venit din fabrica cu limitator IMBECIL de viteza, ca asa spune legea... nu prea, iar respectivul tutorial ar fi ilegal, cel putin in teorie