| marioS10maryus a întrebat:

vreau sa imi achizitionez o consola si nu stiu ce sa aleg intre xbox360 slim si ps3 superslim? la un moment dat ma inlinam spre xbox apoi spre ps3..insa acum sunt bagat in ceata complet deoarece uni imi spuneau ps3 alti xbox...deci voi ce ma sfatuiti(nu ma intereseaza sa'l modez dar as vrea sa joc online si ma intrebam daca se mai blocheaza sau ceva? si inca ceva... xbox/ps3 nu au cerinte de sistem dar el ruleaza jocruile la high? si la rezolutie inalta la toate tv'urile sau difera de la tv al tv) multumesc mult(scuze pentru intrebarea prea LUNGA!) dau mare funda!

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Xbox 360 slim, jocurile se vad mai clar, eroarea RROD a disparut la modelele astea noi, si te acomodezi repede cu controller-ul.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xDr0gs a răspuns:

Eu it irecomand xbox. Cele mai no isi mai bune jocuri aparute se fac mai mult pentru xbox.

| DubStepLooL a răspuns:

Si eu iti recomand xbox 360.Pentru ca ruleaza jocurile la o grafica mai avansata chioar daca este mai vechi decat ps3

| Zaharia_Popa_1996 a răspuns:

Eu iti recomand xbox-ul deoarece are grafica mai buna si cand joci online nu gasesti fel de fel de redusi mintali ca si pe ps3! Numai ca trebuie sa platesti xbox live ca sa poti sa joci!

| Vladutzx97 a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine eu as alege xbox.In scurt timp se va lansa ps4 iar pe ps3 nu se vor mai produce foarte multe jocuri