| DGVaLy3 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar lg kp 500 si nu stiu daca merg videoclipuri de pe youtube pe el. Vreau sa bag cartela frog in el.Am auzit ca pe cartela vodafone merge youtube, dar nu stiu daca merge si pe cea frog.Nu vreau sa il cumpar degeaba.Va astept cu raspunsuri.

Multumesc.

Fundaabig grin

1 răspuns:
| Crinutza322 a răspuns:

Pai si eu am un LG KP 500 si nu stiu daca merg de pe youtube k mie nu-mi mergeau unele care le aveam descarcate de ex : desene animate k Robotzi care mi-a mers 1 din vreo 8

Si pana la urma eu incep sa cred ca nu's asa de bune al meu s-a stricat difuzorul... sfatul meu e sa strangi banii astea si mai degraba ia-ti un iphon sa un Nokia ceva sau chiar si tableta