| Marcus20 a întrebat:

vreau sa imi cumpar si eu un mouse bun pentru gaming (mai precis pentru CS:GO) si nu stiu ce sa aleg dintre Zowie EC2-A si Razer Deathadder Elite. Nu am pretentii la cum arata, doar vreau pareri care ar fi mai bun.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| RituGherghe a răspuns:

Razerdeathadder castiga

| Vladlolxd a răspuns:

Razer Deathadder Elite, este mai precis, mai usor de folosit, si multi jucatori pro( Jw, restul am uitat) au folosit mouse-ul.; D

| HLucian a răspuns:

Salut. Deathadder Elite, evident.

| Daria330 a răspuns:

Razer-ul este mai bun....parerea mea

| Marcus20 explică (pentru alindragos322):

Am mana de 18, 5 cm cam asa. Mi s-ar potrivi Deathadder-ul?

Răspuns utilizator avertizat
| Marcus20 explică (pentru alindragos322):

Latimea e de 9, 5 cam asa. E ok?

Răspuns utilizator avertizat
| Marcus20 explică (pentru alindragos322):

Ok, mersi mult pentru raspunsuri happy. Ai funda si inca ceva.
Daca ar fi sa nu ai acel deathadder. Ce ai alege sa iti cumperi? Un zowie sau un Razer D. Elite?

Răspuns utilizator avertizat
| ronin92 a răspuns:

Salut si eu iti recomand razer deathadder elite, il folosesc de cateva saptamani si sunt super multumit, vezi ca au promotie la eMAG : https://bit.ly/2UaBvkr