| JockerStoica a întrebat:

Vreau sa imi iau o tableta buna pana in 1000 lei si m-am gandit sa imi iau Tableta Allview alldro2 speed duo.
...E2TNKBBBM/

Am aleso pentru ca este mai ieftina... si Ma gandeam ca poate e si buna. Voi ce parere aveti de ea?

Sau am mai vazut o tableta Si am posibilitatea sa o iau

Tableta Allview alldro3 speed duo.

...E0ZDKBBBM/

Vad ca Tableta Allview alldro3 speed duo este mai scumpa decat Tableta Allview alldro2 speed duo cu 250 lei

Ce parere aveti pe care dintre cele doua tablete la care le-am dat site mai sus sa o cumpar?

Care e mai buna? La jocuri la grafica la viteza net etc (am retea wireeles in casa)

FUNDA!

1 răspuns:
| ily10 a răspuns:

Eu zic sa iti iei tableta Allview alldro 3 speed pentru ca ti se va misca mult mai calumea la orice