| AlexFRK a întrebat:

Vreau sa imi pun Windows 7 pe PC.dar nu stiu daca rezista PC-ul..pentru ca ..cred eu, e slab
Operating System: Microsoft Windows XP Professional
System Manufacturer: Compaq
Processor: Intel(R) Pentinum(R) 4 CPU 2. 80GHz
Memory: 1024MB RAM
DirectX Version: DirectX 9.0c

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge dar cu sacadari si blocaje.Mai adaugi un giga ram si va merge si win 7 ultimate. Tu ai deocamdata numai un giga ram si se va bloca cand deschizi mai multe pagini chiar si cu una se blocheaza, va raspunde geu, uneori ingheata tot sistemul si trebuie oprit de la buton.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

E cam slabut pentru windows 7. Mai pune-ti 1gb de ram, si poti rula fara probleme 7 pe 32 biti.