| abcsdhsua a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o tableta low cost.Pe internet sunt multe modele si nu stiu care este cel mai bun.Am vazut ca unele sunt si hd.As vrea sa-mi spuneti parerea voastra big grin

2 răspunsuri:
| Cr1zzu a răspuns:

Cumparati de la Samsung te asigur ca sunt cele mai bune....compania face si telefoane tablete televizoare te asigur ca tableta de la Samsung este cea mai buna Te pup:*

| Ovidiu1221 a răspuns:

Salut. http://www.emag.ro/......D4B4JBBBM/ aceasta tableta este excelenta iti sugerez ca nu vei regreta! Funda?