| Andrei281040 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon. Bugetul este de 700 lei. Ce telefon imi recomandati si de ce? Vreau niste raspunsuri mai complexe.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Huawei y6 2018. Le-am cumparat sotiei si norei mele. Sunt excelente. Eu mi-am luat Nokia si nu sunt asa incantat de el.

Bula
| Bula a răspuns:

Samsung Galaxy S5 - 2017

| Andrei281040 explică (pentru Bula):

Si unde as putea eu sa-l gasesc la 700 lei?

| Bula a răspuns (pentru Andrei281040):

Uite-te aici:
https://www.emag.ro/......DKJB4KBBM/
E cu putin mai scump, dar e telefon bunicel.

| XYZ02 a răspuns:

Personal as merge pe un Xiaomi Redmi 5 Plus, la bugetul tau nu cred ca ai ceva mai bun, ecran FHD+, SnapDragon 625 un procesor relativ puternica(mai ales pentru pretul asta), 4000mAh.
Singura problema ar fi camera care nu exceleaza, nu este nici proasta, dar nici buna.
Daca ai nevoie de camera atunci mergi pe mult prea cunoscutul j5.

| EmYyYEmilian a răspuns:

Iphone 5s rupe