| CocaCola19874 a întrebat:

Vreau sa va intreb ce parere aveti despre tableta asta http://www.domo.ro/.......7inch_IPS

E buna, nu-i buna? ziceti!
Daca ati avut sau aveti vreuna spuneti-mi si cel mai mic detaliu.

Si era sa uit ma pot conecta la internet printrum modem?

FUNDAAAAAAA CELUI MAI BUN RASPUNS

Răspuns Câştigător
| Kidutz970523 a răspuns:

Hey,fii atent itii spun direct, tableta e buna, doar ca procesorul e enervant deoare e un single core, 1Gb Ram este f.bun, display este bun 1024x768p se vede foarte frumos, memoria interna este foarte mare dei e buna, camera de 2 MP hmmm,e buna daca nu vrei sa faci poze care sa-ti Iasi stiu si eu ca un wallpapers,da te poti conecta printun modem daca ai wi-fi la modem altfel nu o sa te lase sa faci asta, e pe android deci e perfect, tableta este foarte buna, zic sa o cumperi dar stii mare problema e procesorul este cam slab, bine daca vrei nu stiu ce jocuri pe ea.

1 răspuns:
| CocaCola19874 explică:

Eee acu nu vreau cine stie ce jocuri... sti tu