| NaruToNR1 a întrebat:

Windows 10 este gratuit? Si puteti sa-mi dati mai multe detalii? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Pentru cei cu licenta buna la w7 sau w8, e gratuit. Pentru cei fara licenta am inteles ca ii lasa sa il foloseasca fara licenta, dar nu stiu pentru cat timp, probabil pana devin dependenti si il cumpara happy

| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Daca ai Windows 7 sau 8.1 CU LICENTA, da, este gratuit, dar, doar pana in data de 29 iulie 2015, cand va trebui sa-l activezi.

| StoenicaClaudiu a răspuns:

Daca ai windows 7 sau 8 cu licenta in regula poti primi update, daca nu poti sa iti descarci versiunea de test de pe technet. Inca ceva, daca ai windowsul in regula cu licenta cu tot ca sa primesti updatul trebuie sa ai activate updaturile activate astfel pc nu va primi nici o informatie legata de windows 10!