| GodLike_8811 a întrebat:

ziceti-mi si mie un joc online gen metin2 talisman cabal. Vreau sa ma joc ceva si nu mai stiu ce...pe astea le-am jucat si m`am saturat. De preferat sa fie mmoRPG.

Răspuns Câştigător
| Disstrict a răspuns:

Iti dau eu niste exemple de jocuri mmorpg care merita jucate: PerfectWorld, ArchLord, World of Warcraft(privat server), League of legend, Runes of Magic si 9Dragons eu tia-s propune sa incerci Perfect World grafica buna poti zbura poti sari poti inota ca si game play ii genial pe langa asta ar trebui sa incerci si 9Dragons foarte complex jocu. Sper sa te ajute aceste exemple

1 răspuns:
| narcis23 a răspuns:

Mai este ajde dinasty