| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Am o problema: se apropie ziua unui prieten si trebuie sa ii fac un cadou special, vreau sa ii iau un Samsung galaxy S2, un Iphone 3Gs, un iphone 4, ceva bun (de preferat unul dentre acestea) as putea oferi pe el o unitate completa si performanta de configuratiile:
- Procesor: Intel (r) pentium 4, 3.0 GHz (2 CPUs)
-RAM: 4gb pe ddr2 si inca un ram de 1gb care nu a mai avut loc pe placa de baza(are 2 sloturi)
-Placa video: Nvidia GeForce 9400 GT, 512 Mb cu cooler pe ea
-Placa de baza: MSI

Va rog din suflet cine are, sau cine cunoaste pe cineva care are va rog dati-mi raspuns...

3 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Wow, pot sa fiu si eu prieten cu tine?
Scuze, dar nu te pot ajuta.
Du-ti pc-ul la amanet, vindel si cumpara tot de acolo un iphone 4.

| b06dan1x7 a răspuns:

Nu vreau sa pun bani cu alti prieteni. de ce crezi ca vreau sa vand pc?

| TrendyHedgehog a răspuns:

Sau ai putea sa vorbesti cu alti prieteni si sa puneti bani la un loc sa ii cumparati un smartphone big grin Daca nu te poti uita pe okazii, acolo sunt mai ieftine