| George2333 a întrebat:

Salut tuturor, e legat de photoshop, cand salvez o poza/ un icon, fundalul nu mai e transparent, e alb, am salvat prin png, ca de obicei, dar acum 3 zile am observat ca dupa ce am salvat o poza, fundalul era alb in loc de transparent, e setat din photoshop sa fie transparente, dar degeaba, cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Vezi sa ștergi layer-ul cu fundalul din dreapta, chiar dacă nu e pe vizibil poate fi de la asta.