| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, va rog frumos sa comparati laptopul enovo g500 cu specificatiiile de la Counter Strike Global Offensive si sa imi spuneti si mie de ce nu imi merge pe ultra?

funda!
PS: NU VREAU COMENTARII CA AI O RABLA ETC!

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Specificatile postate pe un site ale unui joc nu sunt mereu reale. Spre exemplu, pot fi informatii false... depinde. Degeaba scrie acolo ca iti trebuie gtx 960m sa joci nu stiu ce joc, poate sa mearga si cu un gtx 850m. Zic si eu acum un exemplu. Schimba-i rezolutia la joc si va merge pe ultra, pune rezolutia mai mica.