| MaFro a întrebat:

Salut.Un program pentru filmat jocuri? Vreau sa fac episoade pe youtube.Am vazut ca multi au HyperCam2 dar parca au si lag la filmare.Eu vreau sa nu fie cu lag.Am pc Fijutsu 2GB RAM 512MB VIDEO Processor Intel celerom 3. 60GHz 3.59GHz.Funda pentru cel mai bun.Mersi.

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Cel mai bun program pentru filmarea jocurilor este Fraps, nu face deloc lag. Bineînţeles, ai grijă cu frame drop-urile dacă vrei să faci un video de calitate.

http://www.fraps.com/

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Foloseste Fraps, OBS dar nu ai un pc genial si sigur vei avea ceva LAG

| sergiu995 a răspuns:

Action mirillis, Fraps, Bandicam etc, funda?

| Platon_Sebastyan_1999 a răspuns:

Ia-ti action mirilis nu consuma multe resurse