| Думитреску_Джордж_1994 a întrebat:

Salut, un trepied pentru telefon sau ceva care sa il prinda si sa il pot pune pe un trepied pentru aparate foto?

Răspuns Câştigător
| Demidol a răspuns:

Telefoanele nu au acel loc in care insurubezi trepiedul. Fizic nu este loc pentru asta. Dar poti cauta (nu stiu daca sunt) un adaptor. Sa pui telefonul in suport (ca acele prelungitoare pentru selfie) iar acel suport sa aiba locul de infiletare.
Uite, pe aici s-ar putea sa gasesti ceva: https://www.emag.ro/search/adaptor+trepied