| Solovey a întrebat:

Unde sa dau click ca sa gasesc caracteristicile PC-ului meu. Daca nu am fost explicit unde sa gasesc scrisurile astea? http://999.md/Board/Message.aspx?MsgID=11144023

Răspuns Câştigător
| Kaz a răspuns:

Start > Run si acolo trebuie sa scrii "dxdiag" (win.xp) iar daca ai alt windows dai start si scrii acolo unde ai cautare si scrii acelasi cod de mai sus.scuza-mi ortografia happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tehnologie sau informatii utilitare, nu la dragoste si sex.