| Hasss a întrebat:

Salut
unitatea mea optica numai citeste cd-urile originale de la calculator si nici cd normale cum fac sa imi iau fisierele dupa cd-urile originale de la calculator
ca n-am placa audio si video instalata... plzz spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Copiezi la alt pc pe stick CD-urile audio\video\monitor\placa de retea si le instalezi de pe stick.

4 răspunsuri:
| Hasss explică:

Ms ma ayan esti chiar folositor

| Hasss explică:

Auzi ayan placa de retea se numeste lan?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e prea veche si i-a slabit laserul. Cumpara-ti una noua, nu sint scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa de retea se numeste placa de retea. LAN inseamna Local Area Network (retea locala) si WAN inseamna Wide Area Network (internetul propriu-zis).