| florinvl a întrebat:

Salut va rog ajutati-ma si pe mine vreau sa-mi instalez windows 7 pe laptop si cand dau prin boot la dvd-ul cu windows imi apare asta: Reboot and Select proper Boot device
or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key. Ce are de nu merge doar e dvd-ul bun ajutati-ma va rog

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pune sa-ti faca boot de pe dvd-ul cu sistemul de operare!

| AdrenalinTm a răspuns:

Esti sigura ca dvdul cu windos l-ai facut bootabil? incearca si cu alte cduri sau inseamna ca ai probleme la HDD vezi daca il recunoaste in bios

| RAY a răspuns:

Daca dvd e original sigur va merge, TPU nu promoveaza pirateria

| AdrenalinTm a răspuns (pentru RAY):

TPU poate nu o promoveaza DAR ORCE ROMAN ARE CATE CEVA PIRATAT in casalaughing si la urma urmei de ce sa cumperi cand poti lua gratis?laughing

| RAY a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Nu vreau sa iau banare pentru asa ceva

| AdrenalinTm a răspuns (pentru RAY):

Ii un fel de forum pentru a ajuta oamenilaughingu ii ajuti de ce sa iti iei ban? si daca iei ban siteul pierde

| RAY a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Te pasioneaza domeniul it?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru RAY):

Asa ca o a 2 pasiune