| Spink a întrebat:

Va rog imi dati un site de unde pot sa iau programul NERO, ca vreau sa pun ceva pe un CD si nu pot fara acel program! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Sunt multe alte programe cu ajutorul cărora poți scrie cd-uri. Nero e un program uriaș care poate face multe lucruri și nu e chiar recomandat să ai nero doar pentru a scrie cd-uri. Eu îți recomand programul „infrarecorder", e gratuit și îl găsești la o simplă căutare pe google.

5 răspunsuri:
| cristianfrunza a răspuns:

Http://www.toggle.com/lv/group/view/kl227179/Nero_StartSmart.htm
1.Dai pe Free Download in dreapta
2. Apesi pe linkul unde scrie "Nero StartSmart 6.0 Free download" de sub reclama
O funda nu ar strica la casa omului!

| bvkea a răspuns:

Http://thepiratebay.se/ uite aici! scrii nero si gasesti si alte chestii utile cu licenta nu doar trial!