| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Salut.
Ventilatorul de la cooler sau sursa (nu sunt sigur) bazaie foarte tare pentru 2 secunde in perioade scurte.
Spre exemplu deschid pc, ventilatorul se roteste mult mai rapid decat de obicei pentru 2 secunde, revine la normal si dupa ceva timp face la fel.
Ce as putea face?

5 răspunsuri:
| mitzok a răspuns:

Daca face doar cand aprinzi calculatorul si cand joci jocuri care solicita mult, este ok

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios explică (pentru mitzok):

Dar e ceva nou, nu mai facea asa ceva inainte. Ce ar trebui sa fac sa scap de prostia asta?

Nu stiu daca e doar in jocuri

Răspuns utilizator avertizat
| cerooscuras a răspuns:

Desfa carcasa si conecteaza firele de la coolere in conectori diferiti, daca asta nu merge reinstaleaza windows-ul, daca nici asta nu merge atunci coolerele au o problema

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios explică (pentru cerooscuras):

Am reinstalat dar degeaba. banuiesc ca trebuie sa iau alta sursa