| SkenWell a întrebat:

VideoProiectoarele 3D sunt bune de vazut filme? Sau se va vedea rau?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai filme 3D si ochelari 3D pentru fiecare spectator, atunci poate sa se vada ca la cinema, cu conditia sa ai si "sala" (inclusiv ecranul) amenajat corespunzator.
In orice caz, sunt slabe sanse sa se vada ca pe un televizor 4K cu 3D.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Bula are dreptate, eu unu nu recomand asa ceva, nu merita mai bine un tv 4k sau mergi la cinema vezi 3d sau 4d