| bibi5961 a întrebat:

Salut, vreau sa ii iau sotiei un telefon oke, care e mai bun dintre Samsung s7 edge si iphone 6s? Ma intereseaza in primul rand bateria la care tine mai mult (si daca e mare diferenta). Multumesc!

4 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Buna, recomand iPhone. Bateria tine foarte mult, se incarca mult mai rapid, camera vizibil mai buna, estetic mai slabut, dar dupa mine e o achizitie mai buna. Depinde acum si de preferintele sotiei.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ia-i breh un ZTE Axon mini. Ala chiar arata frumos fata de balariile astea doua mentionate de tine.http://www.pcgarage.ro/......-ion-gold/

| readytofly a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy 7 Edge care a costat 3000. Prietena are un iPhone 6S plus care a costat 4500. Samsungul e mai subtire, are rezolutie mai buna, camera mai buna, baterie mai buna. Concluzia o poti trage singur happy

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Sugi pixul cu mare profesionalism