| iKireS a întrebat:

Salut, vreau sa imi achizitionez o boxa portabila si ma uitam la ceva sub 150-200 lei. Dupa review-uri si pret am ajuns la concluzia ca boxa JBL Go 2 e cea mai buna pentru acel pret. Sunteti de acord? Este vreo boxa mai buna pentru pretul ala?

2 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Am ascultat aseara la o boxa JBL Go 2 si se auzea foarte tare si clar, desi e o boxa mica, eu zic ca merita

| Vanesa87 a răspuns:

Nu jbl go2 nu isi merita bani incearca, hama twins care chiar isi merita acesti bani.