| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi comand un pc pe piese de pe internet (e prima oara cand fac asta) si as avea nevoie de ajutor. Ce trebuie sa fac prima oara dupa ce montez pc-ul in totalitate si il aprind? Am nevoie de explicatii pas cu pas. Help please!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Partitionat, instalat sistem de operare, drivere si programe! Dar mai intai il admiri vreo juma de ora si te minunezi de ce ai fost in stare sa faci!

| lpavel a răspuns:

Sa instalezi windows apoi drivere-le! daca astea nu le sti ma intreb cum vei asambla pc-ul? big grin