| RazvRazvan5456 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un telefon si nu ma pot decide.
M-am gandit la Sony Xperia Z- imi place mult, este 1.299 Lei, are o carcasa foarte faina este rezistent la apa, subtire, finut, camera buna, imi place. Dar va intreb, Telefoanele SonY sunt bune? M-ar tine?
M-am gandit la Lg G3 S, este foarte frumos si acesta 1.499 Lei Ar fi bunicel? Mai bun ca Sony?
M-am gandit la S3 cam 1.200 lei, sunt telefoane bune, dar cred ca Sony il bate, clar si Lg
Htc Desire 610 1.200, si acesta este frumos, ce pareri aveti?
M aputeti ajuta? As vea cate o parere pentru fiecare in parte, multumesc! FUNDA
Si inca ceva S4, le bate pe toate, intreb doar?

1 răspuns:
| Dianna1diana a răspuns:

Sony Xperia Z-este foarte bun, ieftin si te tine mult!