| JusticeForCraiova a întrebat:

HTC Desire X vs Sony Xperia L ( care credeti ca e mai bun? eu zic ca telefoanele sunt la fel, doar ca Sony xperia L are un avantaj cu camera de fotografia )

5 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Ce sarac esti.n-ai bani nici de un telefon inteligent.i-ati un Nokia simplu fara camera si fara bluetooth sa-ti ramana si bani de mancaare.

| JusticeForCraiova explică (pentru davidtm):

Aha... numai pc meu costa cat toate obiectele din casa tawinking

| davidtm a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

laughing da..ai dreptate.am 4 plasme, toate in jur de 1 metru.

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

HTC Desire X este un telefon elegant si complicat, necesita rabdare cu el! Sony Xperia L este un telefon mai de toata ziua"! Diferentele nu sunt mari doar ca Sony Xperia L este mai practic! HTC-ul este pentru oamenii de afaceri! Acum este decizia ta! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Shese365 a răspuns:

Sony Xperia L big grin