| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa imi fac un cont de youtube pe care sa uploadez poezii recitate de mine dar am o nelamurire legata de muzica de pe fundal. Ce muzica as putea folosii ca sa nu am probleme cu copyright? Clasica? Un site special cu astfel de melodii instrumentale gratuite? Sau daca videoul nu este activat pentru generare de bani pot folosi orice melodie pe fundal si, de exemplu, sa pun canalul celui de la care am luat melodia in descriere?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Poți încerca să pui o melodie pusă la dispoziția userilor de către site.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.youtube.com/user/NoCopyrightSounds
Ăsta e un canal de youtube care postează muzică fara copyright :).

| Gamingup_Silviu_1975 a răspuns:

Scri pe google no copyright sau intri pe link-ul asta http://www.epidemicsound.com si are o groaza de muzica no copyright fac intr-o la cerere.