| George20123 a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau un ps4 la mana a doua, ce trebuie sa fac pentru a ma asigura ca nu e stricat/fake?

Răspuns Câştigător
| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Pai in primul rand ca si gamer o sa zic ceva inainte. si eu am vrut sa-mi iau ps4 dar am luat in final xbox one s.serios de bani pentru un ps 4 iti iei un xbox si cateva jocuri. singurul lucru tare la ps sunt doar exclusivitatile. dar pe de alta parte un xbox are un gamepass extraordinar si un xbox live excelent comparativ cu ps + si network. plus xbox vor sa bage multiplayer free si exclusivitati. de exemplu reddeadredemption 2 si merg jocuri de xbox 360 doar avand dvd ul comparativ cu ps4 care trebuie sa platesti lunar alta subscriptie miscandu-se ca dracu. iti zic de-acum ps o sa-si ia bataie mare de la ps. p.s daca ai jocuri de xbox le poti juca pe pc fara sa platesti. la gamepass pe xbox ai peste 100 de jocuri iar la ps putine plus cu xbox live primesti lunar 4 jocuri gratis iar la ps 1-2. totusi daca chiar vrei ps spune-i vanzatorului sa te lase sa-l testezi. daca nu ia cateva jocuri joaca-te cateva ore pe el si daca merge ia-l

3 răspunsuri:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Roaga-l pe respectivul sa lase verificare la livrare.

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

O sa-si ia bataie mare ps de la xbox'

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Daca iti iei xbox gamertagul meu este ghost gamer 206