| dragos_5408 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon la abonament orange insa nu ma pot hotari. Initial ma gandeam la un Orange Boston insa am auzit ca are niste probleme cu sistemul de operare, avand instalat Android 1.6. Telefonul ar trebui sa aiba 3G, eventual Wi-fi. Sfaturi?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| 46 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Samsung Galaxy, este nou, foarte bun. dar nu sunt sigur ca se gaseste inca la Orange. Si eu am auzit aceleasi lurcuri despre Orange boston.