| Drack550 a întrebat:

Vreau sa imi reinstalez windowsul dar nu imi merge DVD-writteru si am incercat sa bootez de pe stick dar de fiecare data cand apare "Press any key to boot from usb..." si apas de exemplu enter imi da o eroare "A disk read error occurred" si "Press Ctrl+Alt-Del to restart". Am incercat de pe mai multe stick-uri si cu mai multe windows-uri dar tot asa imi apare. Vreo idee, parere ceva?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ai incercat sa apesi alta tasta NU ENTER sau sa nu apesi nimic, dupa setarea din bios ar trebui sa porneasca automat fara sa mai trebuiasca sa apesi vreo tasta chiar daca iti scrie acolo : Press any...