| Horiatud a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un LG G3. Cei care il aveti, imi puteti spune cum se comporta, daca se blochiaza sau alt ceva

2 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Salut am sa iti raspund si eu chiar daca nu sunt posesorul unui g3 dar am umblat putin pe el din cate am observat e foarte rapid se misca foarte foarte bine prin meniu are niste culorii marfa rau sincer daca as avea banii pentru acest smartphone la s cumpara cu placere. bafta la alegere

| MirceaDiaconu a răspuns:

Merge bine nu se blocheaza decat daca bagi 50 aplicati aiurite si ai multe mesaje o sa inceapa sa nu se mai miste fluent. Dar asta se intampla la orice telefon. http://bit.ly/1rogso2