| Dragos00098 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog despre Craiova. Evenimente etc... Aveti o idee in privinta numelui. Pana acum singurul nume care mi-a trecut prin cap si are domeniul liber este craiovanet. Alte idei?

2 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Craiovanews, evenimentecraiova, craiovaazi, dar conteaza mult si ce va reprezenta acel "etc".

Pentru crearea unui blog gratuit, incearca www.ucoz.ro. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

| MadalinAlin a răspuns:

De ex :
-craiovaevents sau Craiova events(cum vrei tu)