| sskrillex96 a întrebat:

Salut. Vreau sa montez pe masina 2 difuzoare de sunet, si am nevoie de o recomandare de statie pentru ele, difuzoarele sunt 90w rms, 140w putere maxima, 4 ohmi

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aveam un Magnat A4000 care putea scoate 2x100W la 4 ohm, ar fi potrivita pentru ceea ce spui tu.
Dar mai usor gasesti Magnat Edition Two, decat A4000, iar la specificatii sunt comparabile. Conectica e mai simpla la Edition Two, fiind in 2 canale, fata de A4000, care e in 4 canale, si are nevoie de splittere.
https://www.olx.ro/......hwvR4.html