| alex2009 a întrebat:

Salut vreau sa restrictionez o partitie si cateva foldere adica doar eu sa am acces la acea partitie si foldere nu si restul persoanelor care folosesc pc stiu ca se poate face asta din windows parca dar nu stiu exact cum. Ma puteti ajuta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Same.User a răspuns:

Daca tu esti administratorul acelui PC. Poti sa le dai celorlalti acess limitate pe conturi, adica fiecare utilizator al pc-ului in afara de tine sa nu poate face modificari.
Partion Magic-ul sau Folder Lock(parca) ar fi celelalte variante pe care ti le pot oferi.
Sper ca iti va fi de folos raspunsul meu, o zi buna iti doresc!