| AlexBloody a întrebat:

Vreau sa scap de Claro-Search. De fiecare data cand deschid Google Chrome imi apare un tab cu site-ul Google si alt tab cu Claro Search. Va rog sa ma ajutati!

8 răspunsuri:
| Rony23 a răspuns:

Asa am si eu pe firefox de cateva zile bune

| Bellatores a răspuns:

Poti sa il dezinstalezi din Control Panelhappy

| CiprianFreeLife a răspuns:

Intri in "Control Panel " --- > "Network and Internet Connection"------>"Internet Option" si acolo in prima casuta scrii http://www.google.ro/ si o sa iti intre direct pe google. Funda.

| FantaZEW a răspuns:

Start/ControlPanel/Add or Remove programs si selectezi Claro-Search si i dai remove ^^ funda?

| AlexBloody explică (pentru Bellatores):

Asta am vrut sa fac de prima oara insa nu se afla pe lista.

| Irina_9101 a răspuns:

Dezinstaleaza-l. Da pe control panel si dai pe all programs si dai pe remove. Funda?

| AlexBloody explică:

In lista Uninstall a Program nu se afla iar la Internet Option, google este deja setat ca default.

| Bellatores a răspuns:

Exista programe special pentru a dezinstala un program care pur si simplu nu se dezinstaleaza normal.Il vei gasi, te asigur!big grin