| MonyMoniq a întrebat:

Cum fac ca, cand deschid google chrome sa fie google, pentru ca la mine nu apare google ci search etc...Si vreau sa fie google, cum fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici : chrome://settings/browser
apoi dai la home page si scrii : http://www.google.com

6 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Te duci la setari si setezi ca pagina de pornire google

| Emilian601 a răspuns:

Click (dreapta in colt sus) pe cheie >Setari >pagina de pornire si scrii adresa pentru pagina de inceput happy

| SnowBal a răspuns:

Deschide browserul tau, scrie acolo,, google'' intra, sus in pagina iti va aparea un dreptungi subtire acolo scrie,, Accesaţi des această pagină? Setaţi Google ca pagină de pornire.'' Tu dai Sigur. Apoi iti va aparea o fereastra cu 2 cercuri de bifat tu il bifezi pe primul de sus. Bafta!

| NuCa20 a răspuns:

Intra pe www.google.ro si sub cautare si ce mai scrie pe acolo ai si "Seteaza Google ca pagina de start". Daca nu este, mergi la options - general - si la home page scrii www.google.ro

| adiedge a răspuns:

E sus in dreapta o cheita si apasa pe ea si apasa''settings'' vezi ca o sa scrie'' on startup'' si mai jos ''home page'' scrii acolo google.

| LinoX a răspuns:

Sus in dreapta este o cheie dai pe ea dai la setari si la pagina de pornire scrie acolo http://www.google.com/