| Mihaiteuta213 a întrebat:

Vreau sa stiu daca placa mea de baza MS 7592 ver 5.2 este compatibila cu aceasta placa video http://www.emag.ro/......EP9XDBBBM/

Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Merge avand acelasi socket.

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

De ce dai banii pe porcaria aia de placa video?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Mihaiteuta213):

Toate au acelasi slot (mai sus am gresit si am scris socket). Toate sunt GDDR3 ( americanii lenesi scriu DDR3 da nu-i corect! Este vorba de Graphic Double Data Rate). Concret, toate merg. Era bine daca mai strangeai ceva bani si luai una cu latime de banda de 128 bit: http://www.emag.ro/......DDQ9RBBBM/
Merge mai bine.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa nu mai pui intrebari la cererea de prietenie. N-am vazut-o decat ca prin vis. Daca vrei sa pui, pune aici apasand butonul raspunde sau cu mesaj pe privat. Vezi ca ai in stanga scris cu portocaliu butonul prieteni. Intri acolo si alegi unul caruia vrei sa-i trimiti mesaj. Apesi pe numele lui si apoi ai Trimite un mesaj.

| CPAElites a răspuns (pentru Mihaiteuta213):

Mai strange bani!
Cumpara minim un R7 240 CU MEMORIE GDDR5!