| Mustache a întrebat:

Salut.Vreau sa transform o poezie(7-9 versuri) intr-o poza mai artisitica pentru copertabig grin.Stie cineva un site online unde pot gasi fonturi mai amuzante si unde pot edita poze? funda
P.S: poezia se numeste "asta e arta de a invinge de rudyard kipling... Daca aveti idei cum sa asez in pagina

2 răspunsuri:
| Mustache explică:

Iulian03...eu am doar textul nu am poza sa o modific. vreau ceva gen world online dar cu mai multe efecte de scriere

| Iulian03 a răspuns:

Incearca pizap.com