| Medvig_Andrei_1995 a întrebat:

Salut vreau sa vand o unitate fara monitor si are componentele următoare i3 3.5ghz placa de baza gigabite h81mds2 ultra durable 4+ ddr3 ram 4gb placa video nVIDIA gtx 2gb windows 7 ultimate stocare 1tb ssd128gb + periferice in afară de monitor(tastatura mouse+mouse pad boze)

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Spune tata din ce generatie este acel procesor si ce PLACA VIDEO E AIA!

| sltlp a răspuns:

Colegu nu stie ca daca ai spus placa de baza, deduci si generatia procesolui...
Ce nu stim este ce placa video ai exact. Cu ce ai spus acolo...
2. Windows-ul ala e piratat, nu il pune la calcul
3. Fara placa video, ce ai acolo, e undeva la 600 ron. Si nu te certa cu mine sa spui ca face de 10 ori pretul. Nu ai decat sa il pui la vanzare cu cat vrei.
Dar nu uita, ca g4560, consuma mai putin, e mai performant, e nou, e ddr4 si e 250 ron. Deci procesorul ala a tau nici 200 ron nu valoreaza daca chiar vrei sa vinzi. 100 ram, 150 hdd, 100 placa de baza, 100 sursa si carcasa.