| vledy2096_3273 a întrebat:

Vreau sa vand un calculator...Am gasit cui sa il dau, insa pc-ul meu nu are placa de sunet... Ce placa de sunet ieftina imi ziceti sa iau la o placa de baza asus p4p800-vm?
Si inca ceva:ce jocuri mi-ar merge pe un astfel de pc? Procesor 2.4,
placa video 256 mb si 128 biti-geforce fx 5500,
Mb rami:324
Va dau si fundita numai ca nu stiu cum

3 răspunsuri:
| aLx_1393 a răspuns:

Ramul este slab rau de tot incerca mai bine sa ii cumperi o placuta ram decat placa de sunet...straight face eu am laptop si am 2G... deci orice pc are o placa de sunet incorporata si nu cred ca e nevoie sa cumperi alta...

| essy a răspuns:

Nu-ti lua una ieftina mi-am luat eu acum o luna si deja imi face figuri placa de sunet